^Do góry
Get Adobe Flash player

Temat wypracowania: Niezwykła podróż na odległą planetę

Zadania klasowe klasy VI

Temat wypracowania: Niezwykła podróż na odległą planetę

Pewnego pięknego dnia…Ah ten dzień był niesamowity. Obudziłam się późno. Była godzina 10.51. Gdy już doszłam do siebie poszłam do toalety, ubrałam się, a potem zjadłam śniadanie i wyszłam z domu. Powiedziałam mamie, że idę na spacer. Kiedy tak sobie szłam, ujrzałam w oddali dziwne zjawisko. Na początku wystraszyłam się, ale stwierdziłam, ze podejdę. Gdy już zbliżyłam się do tej „maszyny”, zobaczyłam rakietę kosmiczną. Stała jakby nigdy nic, żywej duszy tam nie było. Jak zwykle moja ciekawość wzięła górę, weszłam do tej rakiety. Chodziłam i podziwiałam niezwykłość maszyny. I nagle… spadłam , ponieważ ten statek kosmiczny zaczął lecieć. To tak, jakby na mnie czekał. Dziwne. Leciałam zaledwie 5 sekund. Doleciałam na planetę. Planeta nazywała się „Smutna gwiazda bezdechu”. Była ponura. Nie było tam drzew, wód, jezior. Poprostu nie było cywilizacji. Było mi przykro, gdyż widziałam te zwierzątka, takie głodne, wycieńczone. Tylko skąd one się tam wzięły?. Dla mnie ważne było, by zwierzęta mogły żyć. Ta Ponura Gwiazda miała naprawdę złą opinię wśród reszty planet. Postanowiłam to zmienić. Swoimi mocami zaczęłam ją zmieniać. Były drzewa, woda w kolorze białym., łąka w kolorze granatowym. Wreście zwierzątka miały swój świat. Ja niestety musiałam wracać. Nazwa planety zmieniła się, była to planeta „Wesoła Gwiazda”. Po powrocie do domu opowiedziałam wszystko rodzicom.

Nadia Bojczuk

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.