^Do góry
Get Adobe Flash player

Pasowanie 2020

Dnia dzisiejszego, tj. 16 października uczniowie klasy I zostali przyjęci do braci uczniowskiej Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Łupkowie. Zanim jednak nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci z klasy I zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym wraz z kolegami z klasy IV.
Następnie „pierwszoklasiści” uroczyście ślubowali:
"Ja mały uczeń tej szkoły, ślubuję wszystkim dorosłym, szczególnie mamie i tacie, że będę się pilnie uczył, wypełniał wszystkie obowiązki i zadania ucznia tak, aby przynieść zadowolenie sobie i rodzicom. Obiecuję godnie i kulturalnie się zachowywać oraz szanować wszystkich dorosłych, jak przystało na wzorowego ucznia tej szkoły. "
Po złożonym ślubowaniu przez uczniów, dyrektor szkoły Pani Irena Bojiwka dokonała ceremonii pasowania dotykając ramię każdego ucznia dużym ołówkiem i wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej”.
Z okazji tej uroczystości wychowawczyni klasy pierwszej wręczyła uczniom dyplomy oraz kuferki obfitości.

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.