Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice
Ze względu na sytuację epidemiologiczną Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. w formie spotkań z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu:
Godz. 8.00 - Mszą święta w kościele pw. Świętego Piotra i Pawła w Nowym Łupkowie.

Po mszy uczniowie klas IV-VIII spotykają się z nauczycielem wychowawcą w wyznaczonych klasach.

Oddział przedszkolny godz. 9.00
Klasy 0-3 o godz. 9.00
Klasy 4-8 o godz. 10.00

Podczas spotkań uczniowie otrzymają plany lekcji oraz podręczniki na nowy rok szkolny. Spotkania odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi GIS.
Prosimy, aby do szkoły przyszły wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie można przyjść, jeżeli przebywa się w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo samemu jest się objętym kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
Tego dnia prosimy Rodziców o pozostawienie dzieci w szkole pod opieką wychowawców.