^Do góry
Get Adobe Flash player

Wrocław 2019

W dniach 10 - 12 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę tym razem do Wrocławia.Po długiej podróży dotarliśmy na rynek wrocławski, gdzie zaczęliśmy przygodę od poszukiwań krasnali . Było ich bardzo wiele, a pan przewodnik opowiedział nam ich historię. Po owocnych poszukiwaniach udaliśmy się do punktu noclegowego w Oławie. Tam po rozmieszczeniu w pokojach, zjedliśmy obiadokolację i udaliśmy się na odpoczynek, tz. opiekunowie, bo dzieci w momencie odzyskały werwę i chęć do odkrywania nowego miejsca. Kolejnego dnia obudziło nas wspaniałe słońce. Tym razem czekał na nas Most Tumski, Panorama Racławicka i przepiękny Ogród Japoński, ale to nie wszystkie wrażenia tego dnia. W kolejnej części dotarliśmy do ogrodu zoologicznego, gdzie czekało na nas moc wrażeń i wiele ciekawych zwierząt. Po pozytywnym zmęczeniu spotkaniami z dzikimi zwierzętami w Oławie, gdzie czekała na nas pyszna obiadokolacja. Trzeci dzień wycieczki to świat kolejkowa i powrót do naszego pięknego regionu.

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.