^Do góry
Get Adobe Flash player

Akademia z okazji 228 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

7 maja uroczystą akademią uczciliśmy 228 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Akademia została przygotowana przez uczniów klasy VI, VII i VIII. Przedstawiony został krótki montaż słowno-muzyczny. Uroczystość rozpoczęto od odśpiewania wszystkich zwrotek hymnu polskiego. Uczniowie recytowali wiersze związane z dniem 3 Maja. Akademia była również okazją do uczczenia 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, uczniowie wysłuchali „Ody do radości”, oficjalnego hymnu Wspólnoty. Klamrą spinającą całość stała się pieśń „Idzie żołnierz” w wykonaniu uczennic klasy VIII. Uczniowie zostali nagrodzeni brawami za piękną lekcję odsłaniającą ważne wydarzenia znajdujące się na kartach historii naszej Ojczyzny.

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.