^Do góry
Get Adobe Flash player

Wizyta Arcybiskupa Adama Szala

26 marca w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć księdza Arcybiskupa Adama Szala. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem księdza Arcybiskupa oraz jego współtowarzyszy księdza dziekana Jana Krupińskiego oraz księdza Jacka Wajdę proboszcza parafii w Nowym Łupkowie. Na spotkanie przybyła również pani Bożena Gosztyła prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Łupkowa i Okolic. Spotkanie wzbogaciła krótka prezentacja o historii naszej parafii, wykonana przez pana Jarosława Szachmata nauczyciela historii, a przedstawiona przez uczniów klasy VI. Po części artystycznej przemówił ksiądz Arcybiskup, który przytoczył wszystkim przypowieść o wartościach, którymi należy kierować się w życiu. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy Barkę,po czym wszyscy otrzymaliśmy błogosławieństwo księdza Arcybiskupa. Ostatnim etapem dzisiejszego spotkania był wspólny obiad.

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.