^Do góry
Get Adobe Flash player

STORAT

Kolejne zadanie z II modułu Lekturki Spod Chmurki zrealizowane. Dziękujemy Państwu Katarzynie i Andrzejowi Nosiadek z grupy STORAT, którzy wraz ze swoimi psami Ajrą i Zorką odwiedzili naszą klasę. Podczas spotkania uczniowie i przedszkolaki pogłębili swoją wiedzę na temat tego w jaki sposób szkolić swoje psy, a przede wszystkim dowiedzieli się czym zajmuje się grupa poszukiwawcza STORAT. Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoim, jak i moich uczniów za wspaniałą lekcję

 

Puławy Górne

Była radość, zabawa, nauka,a to wszystko na stoku narciarskim w Puławach Górnych. Dziękujemy instruktorom za cierpliwość i cenne wskazówki dla naszych przyszłych narciarzy i snowboardzistów. 

WOŚP 2020

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do tej wspaniałej akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą cudowną akcję. Podziękowania należą się również wolontariuszom, jak i koordynator 28. Finału WOŚP - Pani Ewie Sobol, uczniom Nikoli Gancarczyk, Miłoszowi Kramarczyk, Arturowi Rojek, Anastazji Sawickiej, Albertowi Sawickiemu oraz Marlenie Wąsowskiej. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

A Słowo stało się ciałem...

"A Słowo stało się ciałem..." - XI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Rzepedzi. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Nikola Gancarczyk, Anastazja Sawicka, Julia Siuciak, Lena Wąsowska i Bartosz Dąbek, oraz nauczyciele Pani Marta Poloczek wraz z ks. Jackiem Wajdą. Dziękujemy naszym uczniom, jak i nauczycielom, że tak chętnie i pięknie zaprezentowali naszą szkołę.

halo ferie

 

Propozycje zajęć podczas ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Łupkowie

Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 12:00

 

 

Tydzień Data Dzień tygodnia Nauczyciel Zajęcia
Tydzień I 13. 01. 2020 Poniedziałek Ewa Sobol Zaczytane ferie.

14. 01. 2020

Wtorek

Irena Bojiwka Języki nas zbliżają. Gry i zabawy z językiem angielskim.
Felicja Dołżycka Ekologia i ekobadacze.
Ewa Sobol Zaczytane ferie.

15. 01. 2020

Środa

Katarzyna Fil Zajęcia rozwijające uzdolnienia czytelnicze.
Jarosław Szachmat Szachy w szkole.

16. 01. 2020

Czwartek

Katarzyna Budz Zajęcia sportowe.
Marcin Sałaciak Zajęcia sportowe.
Monika Siuciak Dzień gier planszowych.

17. 01. 2020

Piątek

Monika Siuciak Krzyżówki dla mądrej główki.
Ks. Jacek Wajda Kodowanie na dywanie.
Tydzień II 20. 01. 2020 Poniedziałek Magdalena Kilar Piosenki z harcerskiego śpiewnika.

21. 01. 2020

Wtorek

Irena Bojiwka Języki nas zbliżają. Gry i zabawy z językiem angielskim.
Felicja Dołżycka Ekologia i ekobadacze.

22. 01. 2020

Środa

Marta Poloczek Quizy i zagadki matematyczne.
Monika Stokowiecka Quizy i zagadki matematyczne.

23. 01. 2020

Czwartek

Katarzyna Budz

Renata Kaim

Marcin Sałaciak

Wyjazd na stok narciarski do Puław Górnych.

Wyjazd o godz. 8:00

Agata Plebańska Sachy w szkole.
24. 01. 2020 Piątek Monika Siuciak Zabawy z ulubionymi grami.

 

Mikołajki 2019

6 grudnia w wietrzne przedpołudnie do naszej szkoły przybył Mikołaj, przynosząc z sobą nie tylko worek prezentów ale także dużo dobrego nastroju. Dziękujemy Mikołaju,że nas odwiedziłeś.

 

Finał I Mikołajkowego Biegu

I oto najbardziej wytrwali spośród wszystkich wytrwałych czyli uczniowie i nauczyciele PSP Nowy Łupków podczas I Biegu Mikołajkowego.
Z tego miejsca chciałabym podziękować OSP Nowy Łupków,że zadbali o nasze bezpieczeństwo podczas biegu, a szczególnie Panom: Mariuszowi Dąbek, Andrzejowi Fil, Przemysławowi Maślany i Radosławowi Wąsowskiemu.

PomagaMy

Pomagamy i My
W tym roku po raz pierwszy przyłączyliśmy się do akcji "MISIE RATOWNISIE". Zachęcamy wszystkich chętnych, którzy chcą oddać swojego misia bądź zakupić i przynieść...zbiórka w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Łupkowie.

Obraz może zawierać: tekst

I Bieg Mikołajkowy

6 grudnia o godzinie 10:00 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wezmą udział w I Biegu Mikołajkowym. Gotowi do startu start....

 

 Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Powody do dumy

Powody do dumy.

 

Dnia 25 listopada 2018 roku w Nadleśnictwie Komańcza odbył się konkurs wiedzy przyrodniczo-leśnej pod hasłem "Poznajemy las". Naszą szkołę reprezentował Maciej Paduch, który zajął I miejsce ,oraz Bartosz Dąbek i Mateusz Fudała którzy zostali wyróżnieni. W dniu dzisiejszym uczniom zostały wręczone nagrody przez Pana Edwarda Orłowskiego z Nadleśnictwa Komańcza. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Podkategorie

Contribute!
Copyright © 2013. Szkoła Nowy Łupków Rights Reserved.